Radní Pardubického kraje zahajovali školní rok

Někteří krajští radní v čele s hejtmanem Pardubického kraje Romanem Línkem zahájili dnes dopoledne školní rok 2002/03.
Sám hejtman navštívil Střední průmyslovou školu chemickou v Pardubicích, jeho 1. zástupce Michal Rabas pardubickou Střední průmyslovou školu elektrotechnickou a zástupce Miroslav Brýdl asistoval u zahájení výuky na Vyšší odborné škole pedagogické a Střední pedagogické škole v Litomyšli. Radní zodpovědný za životní prostředí, zemědělství a rozvoj venkova Petr Šilar navštívil Základní školu v Dobříkov.
Hned na třech školách zahajovala školní rok radní zodpovědná za školství Marie Málková, nejprve navštívila prvňáčky na základní škole Slatiňany a také děti, které poprvé šly do slatiňanské mateřské školy a později přivítala studenty Polabské soukromé obchodní akademie v Pardubicích.
Pardubický kraj zřizuje 132 školních zařízení. Jsou mezi nimi střední a vyšší odborné školy, zvláštní školy, umělecké školy, speciální školy, domovy dětí a mládeže nebo dětské domovy a řada dalších zařízení.

Tisková mluvčí KrÚ Pardubice


Pokud máte jakékoliv náměty, připomínky, fotografie, vzpomínky nebo jiné archivní materiály k textu připravované publikace, prosíme, kontaktuje nás na níže uvedené adrese. Děkujeme.

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic
spravce@kralovstvi.cz
(+420) 602 413 134